Explore these ideas and more!

Intervista/ Aleku i Sadnës falenderon  shqiptarët: Jeni të mrekullueshëm

Intervista/ Aleku i Sadnës falenderon shqiptarët: Jeni të mrekullueshëm

Të rinjtë kosovarë me pushime në Dhërmi,kapen nga policia me drogë

Të rinjtë kosovarë me pushime në Dhërmi,kapen nga policia me drogë

Nxitja e Erdoganit për “Xhihad” dhe isoja e mbrapshtë e politikës shqiptare

Nxitja e Erdoganit për “Xhihad” dhe isoja e mbrapshtë e politikës shqiptare

Ja detajet që i lidhin bashkë Vuçiçin me Ballist Morinën

Ja detajet që i lidhin bashkë Vuçiçin me Ballist Morinën

LSI merr kreun e Këshillit në Këlcyrë, i pranishëm dhe Spartak Braho

LSI merr kreun e Këshillit në Këlcyrë, i pranishëm dhe Spartak Braho

Itali, pranga 4 shqiptarëve, kapen  me 1.5 kg kokainë e mbi 40.000 €

Itali, pranga 4 shqiptarëve, kapen me kg kokainë e mbi €

Masa të rrepta sigurie në Tiranë / Ja axhenda e vizitës së Erdogan

Masa të rrepta sigurie në Tiranë / Ja axhenda e vizitës së Erdogan

Cani: Ja si do të mbyllen llogaritë për njësitë vendore që do shkrihen

Cani: Ja si do të mbyllen llogaritë për njësitë vendore që do shkrihen

Mjeku: Katër të aksidentuarit në  Rrugën e Kombit në rrezik për jetën

Mjeku: Katër të aksidentuarit në Rrugën e Kombit në rrezik për jetën

Halim Kosova takohet me familje të vjetra të Tiranës

Halim Kosova takohet me familje të vjetra të Tiranës

Ancelotti: Shpresoj të vazhdoj të jem tekniku i Realit

Ancelotti: Shpresoj të vazhdoj të jem tekniku i Realit

Vangjel Dule, ky dhëndër shqiptari “hero” modern grek

Patriotët e vërtetë dhe politikanët lavire.

Pinterest
Search